VIJESTI O FESTIVALU FILMSKI PROGRAM DOGAĐANJA ULAZNICE PRESS VOLONTERI ARHIVA ENGLISH VERSION

POPIS GOSTIJU NA 8. ZAGREB FILM FESTIVALU


Martin Schweighofer, član žirija igranih filmova
Ludmila Cvikova, članica žirija igranih filmova
Adrian Sitaru, član žirija igranih filmova
Marina Andree Škop, članica žirija dokumentarnih filmova
Sergej Kreso, član žirija dokumentarnih filmova
Gaby Babic, članica žirija dokumentarnih filmova
Uroš Živanović, član žirija Kockice
Mirko Pivčević, član žirija Kockice
Hüseyin Tabak, član žirija Kockice, redatelj filma 'Početni udarac'
Alwara Höfels, glumica, Kad odemo
Calin Peter Netzer, redatelj, Medalja časti
Nikola Ležaić, redatelj, Tilva Roš
Marko Todorović, glumac, Tilva Roš
Stefan orđević , glumac, Tilva Roš
Mina Djukić, producentica, Tilva Roš
Uroš Tomić, producent, Tilva Roš
Miloš Jačimović, direktor fotografije, Tilva Roš
Nikola Berček, scenograf, Tilva Roš
Božidar Djokić, glavni organizator, Tilva Roš
Bojan Pivas, pomoćnik režije, Tilva Roš
Ivan-Goran  Vitez, redatelj, Šuma summarum
Ankica Jurić – Tilić , producentica, Šuma summarum
Jörgen Bergmark, redatelj, Razumno rješenje
Eva Melander, glumica, Sebbe
Franziska Weisz, Pljačkaš
Danis Tanović, redatelj, Cirkus Columbia (izvan konkurencije)
Mirsad Purivatra, producent, Cirkus Columbia  (izvan konkurencije)
Carolina Hellsgård, redateljica, Glad
David Lambert, redatelj, Živjeti malo dulje
Anne Leclercq, redateljica, Neprilagođena
Jovan Marijanović, producent, Sreća
Naäma Palfrey, redateljica, Zavjetrina
Valerie Gudenus, redateljica, Ja sam Isus
Pablo Pastor, montažer, Ja sam Isus
Diana Fabianova, redateljica, Mjesec u tebi
Geoffrey Smith,  redatelj, Okrivljen
Vanja Kovačević, redateljica, Zvezda je rođena
Pablo Ferro, direktor fotografije, Zvezda je rođena
Vladimir Gojun, redatelj, Ciklusi (izvan konkurencije)
Sonja Tarokić, redateljica, Crveno
Bruno Anković, redatelj, Popravilište za roditelje
Filip Peruzović, redatelj, Tetrapak
Aldo Tardozzi, redatelj, Snapshots
Tomislav Šoban, redatelj, Spremiti u kontakte
Robert Knjaz, redatelj, Dečko iz susjedstva
Juraj Lerotić, redatelj, Onda vidim Tanju
David Pejić, redatelj, Pijuni
David Kapac, redatelj, Trajna posudba
Jure Pavlović, redatelj, Pola ure za baku
Hana Jušić, redateljica, Stric
Marija Škaričić, glumica, Shahada
Jeremias Acheampong, glumac, Shahada
Juanita Wilson, redateljica, Kao da me nema
Krešimir Mikić, glumac, Prognoza
Bojan Navojec, glumac, Izbavi nas od zla
Slavenka Drakulić, spisateljica, Kao da me nema
Branko Ivanda, redatelj, Poezija i revolucija: studentski štrajk 1971.
Fadil Hadžić, redatelj, Protest
Nenad Puhovski, redatelj, '66

Srđa Popović,  predavač u sklopu programa Film:Protest
Mike Downey, ZFF umjetnički savjetnik, producent
Jonah Blechman, glumac, SAD
Almir Palata, izvršni producent Sarajevo Film Festival
Mina Salkić, producentica
Breza Race, direktorica programa / Canvas company
Milan Rašković, direktor programa / Canvas company
Jelena Tančić, voditeljica programa / Canvas company
Geraldine Hayez, predstavnica programa MEDIA
Neta Dvorkis, predavačica u sklopu predstavljanja SAM SPIEGEL SCHOOL

Rimante Daugelaite, predstavnica festivala Vilnius Film Shorts
Gregory Parr, predavač na Radionici za kreativne filmaše
Wendy Bernfeld, predavačica na Radionici za kreativne filmaše
Iain Franck Boyd, predavač na Radionici za kreativne filmaše
Asta Wellejus, predavačica na Radionici za kreativne filmaše
Vasja Bibić, Distributer – DEMIURG, Slovenija