VIJESTI O FESTIVALU FILMSKI PROGRAM DOGAĐANJA ULAZNICE PRESS VOLONTERI ARHIVA ENGLISH VERSION
KINO EUROPA Varšavska3
Nedjelja 17.10.

           OTVORENJE FESTIVALA: 15:00, 20:00h -  Razumno rješenje       

Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

09:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi

Iza žice

Mjesec u tebi

Pošast

11:00
Vip Bibijada

Čarobno srebro

12:30

Vip Bibijada

13:00
  Glavni program
  Dokumentarni
  filmovi

Incantatio

Uradi i bježi

15:00

Glavni program
Dugometražni filmovi
Reprize

 

Medalja časti

Izmišljene ljubavi


Zimska kost

Pljačkaš

17:00

Glavni program
Dugometražni filmovi
Reprize

Boy

          Nevoljena

19:30

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi



Sreća

Izmišljene ljubavi

 

Neprilagođena

Pljačkaš

DODJELA NAGRADA 20:00

Cirkus Columbia
(izv. konkurencije)

22:00

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi

 

 

 


KINO TUŠKANAC
Tuškanac 1

Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

10:30

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi

 

13:00

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi

Živjeti malo dulje

Boy

Rita

Kad odemo

Cvijeće ne miriše uz vjetar

Šuma summarum


Bake

Tilva Roš

Udvarač

Nevoljena

Cirkus Columbia
(izv. konkurencije)

16:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi

Restrepo

Zajednički život

Uradi i bježi

15:00
STRANO, A NAŠE

Prognoza

18:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi

Mjesec u tebi

Iza žice

Početni udarac

Ciklusi
(izvan konkurencije)

17:00
STRANO, A NAŠE

Shahada

21:00

Velikih 5

Viski s votkom
Najljepša
I ja, također
Mamut sex&drugs&rock&roll

19:00
STRANO, A NAŠE

Izbavi nas od zla

23:00

Kockice

Strano, a naše

STRANO, A NAŠE

Izbavi nas od zla

STRANO, A NAŠE

Shahada

STRANO, A NAŠE

Prognoza

21:00
STRANO, A NAŠE

Kao da me nema

 


PLESNI CENTAR

Ilica 10

Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

18:00

Film: Protest i aktivistički video

 


Protest

In memoriam Bekim Fehmiu


Rušenje diktatora

Uz predavanje Srđe Popovića

 

21:00

Moj prvi film: Njemačka

Ubojita Maria
Onkraj tišine
Eksperiment

 


MUZEJ SUVREMENE UMJETNOSTI

(Av. Dubrovnik 17)

Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

18:00

Vip Bibijada

Mali Morrison postaje veliki brat

 

20:30

Velikih 5

sex&drugs&rock&roll

Mamut


 


DOKUKINO CROATIA

Katančićeva 3

Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

19:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi / reprize

 

Svijet po Ionu B.

Iza žice

Jednom u životu

21:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi / reprize



Okrivljen

Uz razgovor s redateljem

Mjesec u tebi

Uz razgovor s redateljicom

Zvezda je rođena

Uz razgovor s redateljicom



Početni udarac

Uz razgovor s redateljicom

 

 

POPRATNA DOGAANJA
Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

POPRATNA DOGAANJA

9:30
PLESNI CENTAR

Novi digitalni svijet - pripremite se za budućnost u četiri sata

Predavanje: Asta Wellejus, Frank Boyd i Wendy Bernfeld.


18:00
PLESNI CENTAR

Nenasilna revolucija kao svjetski brand

Predavanje Srđa Popović, jedan od osnivača 'Otpora'

Uz projekciju filma 'Rušenje diktatora'

18:00
ADU

Predstavljanje 'Sam Spiegel School'

Projekcija kratkih igranih filmova i predavanje Nete Dvorkis

15:30
PLESNI CENTAR

LITVA U FOKUSU

Znam te

Dobra Ana

Bilo bi divno, ali...

Lernavan

Bergen

00:00
KINO EUROPA

MTV Director's Cut

Glazbeni videospotovi kultnih filmskih redatelja

 

 


Ponedjeljak 18.10.
Utorak 19.10.
Srijeda 20.10
Četvrtak 21.10.
Petak 22.10.
Subota 23.10.

Stella Artois
filmski tulumi

kino Europa
Confusion
 

Purgeraj

DJ Sleaz-O-Sonic

kino Europa
DJ Borovich


Gjuro 2
DJ Dabi i DJ Mario Kovač

kino Europa
DJ Freez


kino Grič
Confusion



kino Europa
DJ D-Gree


Lemon bar
DJ Freez

Kino Grič
Dj Alen S





kino Europa
DJ Jura

Lemon Bar
Dancewich

Jabuka
MTV Director's cut afterparty


kino Europa
DJ Rea i Itch

 

 

NEDJELJA, 24.10.





Kino Europa

12:00
Kratki u podne

Repriza kratkometražnih filmova iz glavnog programa

15:00
Glavni program
dugometražni

Pljačkaš

17:00
Glavni program dugometražni

Izmišljene ljubavi

19:00
Velikih 5

Mamut

21:00
Glavni program
dugometražni

Tilva Roš

Kino Tuškanac

13:00
Strano, a naše

Kao da me nema

15:00
Glavni program

dokumentarni


17:00
Glavni program
dokumentarni


19:00
Glavni program
dokumentarni
  
21:00
Glavni program
dokumentarni
  
Okrivljen
Stella Artois
filmski tulumi